درباره ما

آموزشگاه تخصصی عکاسی و هنرهای تجسمی دیدنگار

مجموعه دیدنگار در مسیر کاری خود تصمیم به ایجاد موسسه ای آموزشی برای پرورش استعداد های علاقه مندان عکاسی گرفت. به همین جهت آموزشگاه عکاسی دیدنگار در سال 1395 با اهداف آموزشی و بهره گیری از اساتید خوش نام و مجرب آغاز به کار کرد. این آموزشگاه دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و مورد تایید وزارت کار می باشد، در نتیجه مدرک ارائه شده در پایان دوره، معتبر و قابل استناد است.
آموزشگاه دیدنگار با محیطی صمیمی و دوستانه در تلاش است با برگزاری انواع مختلف کلاس ها و دوره های حضوری، آنلاین و فیلم های آموزشی به صورت مبتدی تا پیشرفته به شما امکان بهره بری و یادگیری مهارت های عکاسی و فیلمبرداری را دهد.
از دیگر مزایای آموزشگاه دیدنگار که شامل: آموزش کاملا حرفه ای، کاربردی و مناسب برای بازار کار، پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات هنرجویان، دارا بودن آتلیه تخصصی و رایگان بودن استدیو برای هنرجویان دیدنگار، امکان پرداخت قسطی برای دوره ها و ارائه مدرک معتبر با مجوز سازمان فنی و حرفه ای، می شود را می توان نام برد.
آکادمی دیدنگار با ارائه دوره های متنوع به صورت حضوری، آنلاین، کارگاهی، خصوصی و تور های عکاسی این امکان را به هنرجویان می دهد که با توجه به نیاز و شرایط خود در این دوره ها شرکت کنند.

 

ضمناً دوستان عزیز می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

تلفن های تماس: 77614412 – 09386575034

آدرس: خیابان انقلاب – ابتدای خیابان بهار جنوبی- برج تجاری و اداری بهار- طبقه 2 اداری- واحد 540

[quform id="1" name="فرم مشاوره عکاسی جامع"]