۱۰ صفحه خلاقانه عکاسی در اینستاگرام که باید دنبال کنید !

۱۰ صفحه خلاقانه عکاسی در اینستاگرام که باید دنبال کنید !

۱۰ صفحه خلاقانه عکاسی در اینستاگرام که باید دنبال کنید !آیا می‌خواهید کمی خلاقیت به صفحه‌ی عکاسی خود اضافه کنید ؟ من ۱۰ صفحه برتر خلاقانه عکاسی در اینستاگرام را به شما معرفی خواهم کرد که باید همین حالا آنها را دنبال کنید. کافیست صفحه را به پایین اسکرول کنید تا کارهای این افراد الهام بخش شما باشند !

این صفحه‌ها به ترتیب خاصی ذکر نشده‌اند و می‌توانند از خلاقیت و تخیل الهام بگیرند، چرا که دنیای اطراف خود را واقعی یا خلاقانه خلق می‌کنند. بیایید با هم آنها را بررسی کنیم …

۱- Paul Nicklen

نخستین پیج در لیست ۱۰ صفحه خلاقانه عکاسی در اینستاگرام که باید دنبال کنید، پل نیکلن است. پل عکاس حیات وحش است، او کارش در نشنال جئوگرافیک و همچنین بسیاری از نمایشگاه‌های دیگر در سراسر جهان به نمایش گذاشته شده است. پل که بیشتر به دلیل کاوش و مستندسازی خرس‌های قطبی و حیوانات وحشی قطب شمال شناخته شده است، یک عکاس هنری و خلاقانه نیز محسوب می‌شود و کسی است که باید در اینستاگرام دنبال کنید !

۲- Laura Zalenga

لورا زالنگا یک عکاس خلاق است که واقعیت را با تخیل و داستان پردازی به شکلی عالی ترکیب می‌کند، شما باید در سفرهای خلاقانه‌اش همراه او باشید.

۳- Humans of NY

بخشی مستند، بخشی بشر دوستانه، Humans of NY صفحه‌ای است که به ما الهام می‌دهد بعیدترین داستان‌ها را درباره مردم بگوییم. این عکاس به مسافرت‌های زیادی می‌رود و داستان‌هایی از مردم سراسر جهان را روایت می‌کند. به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های مختلف افراد عادی که بعضی وقت‌ها چهره خود را هم نشان نمی‌دهند و داستان‌های آنها با بسیاری از دنبال کننده‌ها ارتباط دارد.

پیشنهاد نویسنده : عکاسی مینیمالیستی : هنر ساده گرایی در عکاسی

۴- Minh T (thismintymoment)

مین تی یک عکاس بی نظیر است که با ترکیب معماری هندسی و یک پرتره تمیز، سبکی را ایجاد می‌کند که کاملا مخصوص به خودش است. از نظر او طبیعت مینیمالیستی است، اما با استفاده از فضای منفی و خطوط تمیز، چشم را به سمت کانون تصویر می‌کشاند. این پیج ارزش دنبال کردن در اینستاگرام را دارد.

۵- Tropicophoto

Tropicophoto، تخیل خلاق و روایاتی را به ارمغان می‌آورد که داستان‌ها را به یک شکل کاملاً متفاوت نقل می‌کند. تمام انگیزه‌ی او انفجار رنگ است.

۶- Eva Kosmas Flores

ایوا استایلیست غذا، آشپز و عکاس است که احساس گرم و زنده‌ای را در عکس‌های خود به ارمغان می‌آورد. او همچنین ورکشاپ‌هایی در مورد چگونگی بهتر کردن عکس‌های شما از غذا و خوراکی هم می‌گذارد که حتی اگر عکاس نباشید هم ارزش شرکت کردن دارد. همچنین چیدمان او عکس‌ها را از هم جدا کرده و به آنها احساسی عجیب و جذب کننده می‌بخشد.

۷- Eva Kosmas Flores

پیتر هورلی یک عکاس مشهور برجسته پرتره است که با کارگاه‌های آموزشی در سراسر جهان به عکاسان کمک می‌کند تا در عکاسی پرتره به جایگاه بهتری برسند. او فروتن و سرگرم کننده است، خوب است که او را دنبال کنید تا در اینستاگرام با پشت صحنه‌ی شات‌ها، مسافرت‌ها و زندگی او آشنا شوید.

پیشنهاد نویسنده : دوربین‌های DSLR هنوز نمردند : نبرد اصالت و مدرنیسم !

۸- Stormy Solis

استورمی یک عکاس پرتره است که سبک خود را جا انداخته است و تصاویر او به زیبایی ارتباط، عشق و صمیمیت در بین خانواده‌ها و زوج‌ها را نشان می‌دهد. ویژگی جذب کننده‌ی تصاویر او، به دنبال کننده‌هایش الهام می‌بخشد که رویکرد صمیمی‌تری نسبت به عکس‌های پرتره داشته باشند.

۹- Reuben Wu (itsreuben)

روبن وو خالق آئروگلیف است. او با استفاده از نور و سرعت شاتر آهسته، در هوا با نور نقاشی می‌کند و جالب‌ترین و تامل انگیزترین تصاویر را به ثبت می‌رساند.

۱۰- Donatella Nicolini (donatellanicolinistudio)

و سرانجام، آخرین نفری که در لیست ۱۰ صفحه خلاقانه عکاسی در اینستاگرام که باید دنبال کنید، دوناتلا نیکولینی است. دوناتلا یک عکاس پرتره ایتالیایی است که عمدتاً روی نوزادها و مادرانشان تمرکز دارد. تصاویر او مانند نقاشی بوده و بسیار چشمگیر و دلنواز هستند.

جمع بندی

اینستاگرام منبع خوبی برای الهام گرفتن در عکاسی است و عکاسان خوبی نیز هستند که عکس‌هایی باورنکردنی ثبت کرده و به اشتراک می‌گذارند ! این ده صفحه را را به لیست صفحات خلاقانه عکاسی در اینستاگرام خود در اینستاگرام اضافه کنید !

آیا پیشنهاد دیگری برای افزودن به این لیست دارید ؟ اگر خودتان هم عکاس هستید و پیج اینستاگرامی خلاقانه و جذاب دارید، برای من بفرستید.

امیدوارم مقاله ” ۱۰ صفحه خلاقانه عکاسی در اینستاگرام که باید دنبال کنید ! “ برایتان جذاب بوده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پرسشی وجود داشت، آن را در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا پاسخ دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[quform id="1" name="فرم مشاوره عکاسی جامع"]