دوره های در حال برگزاری

دوره جامع آموزش عکاسی دیجیتال مبتنی بر اصول و قواعد استاندارد جهانی برگزار می شود.این دوره بصورت پیوسته می باشد و هنرجو آموزش عکاسی دیجیتال مقدماتی و پیشرفته را باهم میگذراند و در پایان این دوره هنرجو توانایی فعالیت به صورت حرفه ای، گرفتن مدرک عکاسی بین المللی، ورود به بازار کار و در نهایت شرکت در فستیوال ها و نمایشگاه ها را کسب می کند.

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
مهلت دوره پایان یافت!

پرتره ، به تصویر کشیدن چهره و صورت یک شخص در قالب نقاشی ، مجسمه،پیکره و یا عکس می باشد. این مدل از عکاسی ارتباط تنگاتنگی با سوژه دارد و در آن چشم ها نقش به سزایی در تاثیرگذاری هرچه بیشتر آثار دارند.عکاسی پرتره شخصیت،احساسات ،هویت و روح فردی را در سوژه به نمایش میگذارد.

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
مهلت دوره پایان یافت!

Adobe Premiere Pro یک نرم افزار حرفه ای برای ادیت و تدوین ویدئو است که با آن میتوانیم به ویرایش ویدئو و اعمال افکت ها ، ترنزیشن ها ، بهبود صدا و کیفیت تصویر و اصلاح رنگ و همچنین title نویسی بپردازیم.آموزش پریمیر پرو، به شما کمک می‌کند تا ویدیوها، تیزرها و فیلم‌های خودتان به خوبی ویرایش کنید.

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
مهلت دوره پایان یافت!

ادیت عکس با فتوشاپ مدت زیادی است که به عنوان یک نرم‌افزار ویرایش عکس استاندارد مورد استفاده بسیاری از عکاسان قرار می‌گیرد. این برنامه جامع و قدرتمند است و علی‌رغم شهرت آن برای پیچیده بودن، به راحتی می‌تواند مورد استفاده عکاسانی با سطوح مختلف قرار گیرد.

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
مهلت دوره پایان یافت!

دوره آموزش عکاسی از نوزاد، یک دوره کاملاً تخصصی برای عکاسان است. آموزشگاه دیدنگار با تجربه‌ای که در این زمینه دارد، اساتید حرفه‌ای و برجسته را برای آموزش سرفصل‌های اساسی و کاربردی در نظر گرفته است. فرقی نمی‌کند خودتان پدر یا مادر نوزاد باشید یا نباشید؛ تنها لازم است عکاس باشید تا در شروع دوره نهایت بهره را ببرید. از سرفصل‌های این دوره می‌توان …

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
مهلت دوره پایان یافت!

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته میشود که در آن عکس های محصول یا خدماتی که می خواهیم ارائه دهیم کامل و با کیفیت بسیار مطلوب به نمایش گذاشته می شود. در این شاخه از عکاسی، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای مخصوص استودیویی …

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
دوره در حال برگزاری است.

دوره ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای، دوره‌ای است که در آن با نحوه و اصول اساس ساخت تیزر زیر نظر بهترین اساتید آشنا می‌شوید و با کسب مهارت کافی، به عنوان سازنده تیزر وارد بازار کار شده و درآمدزایی خواهید کرد. مگر می‌شود در دنیای امروز زندگی کنید و اهمیت و کاربرد تیزرها را ندانید؟ اما ما به شما دقیق‌تر می‌گوییم.

روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
دوره در حال برگزاری می باشد.