هزینه دوره عکاسی

تا به حال از خودتان پرسیده‌اید، چرا فلان دوره عکاسی آنقدر گران است؟ چرا فلان آموزشگاه هزینه بالاتری نسبت به همکارانش دریافت می‌کند؟ و یا برعکس دلیل اینکه فلان دوره آموزشی آنقدر ارزان است، چیست؟ شاید برای شما هم تعیین بودجه و برنامه‌ریزی برای کلاس‌های آموزشی مهم باشد. در شرایطی که ده‌ها دوره آموزش عکاسی به صورت حرفه‌ای برگزار می‌شود، شرکت در همه آنها نیازمند سرمایه به نسبت بالایی است. در نتیجه بهتر است پیش از شروع دوره‌های آموزش عکاسی شناختی نسبت به محتوای آموزشی هر کلاس داشته باشید و با دید بازتری اقدام به ثبت نام کنید. ما تصمیم داریم اطلاعات مفید و مختصری از آن چیزی که در هر دوره در آموزشگاه عکاسی دیدنگار آموزش داده می‌شود را برای شما توضیح دهیم، اما قبل از آن نگاهی داریم به مواردی در قیمت‌گذاری این دوره‌ها موثر هستند.

?

معیارهای تعیین هزینه کلاس عکاسی

همانطور که اشاره کردیم عوامل متخلفی در تعیین هزینه کلاس عکاسی تاثیرگذار هستند که بایستی پیش از ثبت نام به آنها توجه کنید. بگذارید نگاهی به مهم‌ترین معیارها داشته باشیم.

 

✔️آموزش حضوری و غیر حضوری

قائدتاً دوره‌های حضوری به دلیل هزینه‌های جانبی مانند: بهره‌بری از فضای کلاس، آتلیه مجهز، خدمات مصرفی و … گران‌تر از دوره‌های غیر حضوری هستند. در دوره‌های غیر حضوری گاهی با خرید یک پکیج آموزش عکاسی اقدام به یادگیری عکاسی می‌کنیم که از هر نظر اقتصادی‌تر است. اما پویایی و تجربه حضور در فضای واقعی را ندارد.

 

✔️آموزش آنلاین و آفلاین

کلاس‌ عکاسی آنلاین یا به عبارتی وبینار عکاسی و برعکس آن دوره‌های آفلاین که شامل دوره‌های حضوری و یا پکیج‌های آموزشی است، نسبت به دوره‌های حضوری ارزان‌تر است. این کلاس‌ها به نوعی نیمه‌حضوری به حساب می‌آیند و با حضور مجازی استاد و هنرجوها شکل می‌گیرد. بنابراین به دلیل محدودیت زمانی، حضور استاد و پرسش و پاسخ، ایجاد بستر مجازی برای آموزش و … هزینه بیشتری نسبت به پکیج آموزشی دربر دارد.

 

✔️مدرک بین‌المللی عکاسی

قطعاً ارائه مدرک بین‌المللی نقش مهمی در انتخاب آموزشگاه دارد. شاید شما قصد مهاجرت داشته باشید و یا برای استخدام نیاز به مدرک معتبر و بین‌المللی عکاسی داشته باشید. در این شرایط حتماً باید به سراغ آموزشگاهی بروید که نیاز شما را برآورده کند. آموزشگاه‌هایی که ارائه خدماتی نظیر ارائه مدارک بین‌المللی می‌دهند، هزینه بیشتری دریافت می‌کنند.

 

✔️کیفیت کلاس

اگر کمی تجربه حضور در کلاس‌های آموزش عکاسی را داشته باشید، به سرعت به کیفیت کلاس پی خواهید برد. ایجاد فضای حرفه‌ای، آتلیه مجزا، مدرسین متخصص، ارائه خدمات مفید آموزشی، آموزش عکاسی در فضای باز، معرفی تجهیزات به روز در دنیای عکاسی و … همگی در کیفیت کلاس عکاسی تاثیرگذار هستند. به طبع هزینه دوره عکاسی در آموزشگاه‌هایی خدمات بیشتر و حرفه‌ای‌تری ارائه می‌دهند، بالاتر است.

 

✔️سابقه مدرس

یکی از مهم‌ترین موارد که در قیمت‌گذاری کلاس آموزس عکاسی و فیلمبرداری موثر است. سابقه تدریس استاد و رزومه اوست. عکاسان خبره و کاربلد مهارت بالاتری در انتقال اطلاعات صحیح دارند. اگر مدرس شما حرفه‌ای و متخصص باشد، به بهترین شیوه و جدیدترین متدها آموزش می‌دهد. تشخیص ایراد و حل مساله شما در یادگیری مفاهیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن از مهارت‌های استاد ماهر است. بنابراین هرچه مدرس شما سابقه تدریس درخشان‌تری داشته باشد، هزینه بیشتری برای آموزش دریافت می‌کند.

 

✔️ساعت کلاس

ساعت برگزاری کلاس هم نقش موثری در تعیین هزینه کلاس عکاسی دارد. شاید این مورد در نگاه اول برای شما عجیب باشد، اما جالب است بدانید اکثر افراد به محدوده زمان مشخصی در طول هفته علاقه دارند که در کلاس‌های آموزشی شرکت کنند. برای مثال شاغلین ترجیح می‌دهند در روزهای جمعه آموزش ببینند. بنابراین تقاضای بیشتر منجر به افزایش قیمت می‌شود. از طرفی توجه کنید که زمان طول تدریس هم در این شرایط موثر است به فرض جلسات 2 ساعته هزینه بیشتری نسبت به جلسات 1 ساعته دارند و همچنین تعداد جلسات هم در هزینه کلاس عکاسی دخیل است.

 

✔️تجهیزات آموزشگاه

خب به مورد مهمی در عوامل تعیین کننده هزینه کلاس عکاسی رسیدیم. تجهیزات آموزشگاه ارتباط مستقیمی با درک شما نسبت به ابزار عکاسی دارد. از آنجایی که مجموعه دیدنگار شامل فروشگاه دوربین و تجهیزات جانبی می‌شود، امکان استفاده از تجهیزات حرفه‌ای برای هنرجویان در فضای حرفه‌ای فراهم است. معمولاً آموزشگاه‌هایی که مجهزتر هستند، هزینه بیشتری دریافت می‌کنند.

 

✔️شهر و استان منطقه و …

آخرین موردی که علاقه داریم به آن اشاره کنیم موقعیت و محل قرارگیری آموزشگاه است. خب حتماً می‌دانید که اگر یک اشل کلی در نظر بگیریم، شهر تهران نسبت به سایر نقاط ایران هزینه بیشتری می‌طلبد؛ البته این موضوع به تنهایی معیاری کافی برای تعیین هزینه نیست. دسترسی آسان به محل برگزاری کلاس یک عامل مهم به حساب می‌آید.

موارد بی‌شماری هستند که در تعیین هزینه کلاس عکاسی تاثیر دارند، اما اگر بخواهیم دقیق‌تر همه موارد را بررسی کنیم از حوصله این متن خارج است. حالا تصمیم گرفته‌ایم بهترین دوره‌های آموزش عکاسی دیدنگار را مرور کنیم و هزینه آنها را به شما اطلاع دهیم.

?

بهترین کلاس‌های آموزشگاه عکاسی در تهران

آموزشگاه عکاسی دیدنگار با تجربه فراوان در زمینه برگزاری کلاس عکاسی، وبینار، کارگاه‌های آموزشی، سفر عکاسی و … در حال حاضر بهترین دوره‌ها آموزشی در سبک‌های محبوب عکاسی و فیلمبرداری را برگزار می‌کند. برای شرکت در هر یک از این کلاس‌ها و آگاهی از هزینه کلاس عکاسی کافی‌ست با ما همراه باشید.

آموزش دوره جامع عکاسی دیجیتال

اگر در جستجوی دوره‌ای هستید که صفر تا صد عکاسی را مثل یک ساندویچ به صورت کامل و فشرده میل کنید، پیشنهاد ما دوره جامع عکاسی دیجیتال است. در این دوره از ابتدا مباحث اولیه عکاسی آموزش داده می‌شود و بعد از گذراندن آموزش‌های اولیه عکاسی و شناخت دوربین و کار با آن با انواع لنزها آشنا خواهید شد. ادیت و اصلاح اولیه عکس، شناخت تجهیزات استودیو و … از سرفصل‌هایی است که در دوره مقرون به صرفه جامع عکاسی دیجیتال زیر نظر مدرس حرفه‌ای آموزش داده می‌شود.

سرفصل‌های دوره آموزش عکاسی دیجیتال

 برای اطلاع از هزینه دوره جامع عکاسی دیجیتال وارد شوید.

هزینه کلاس عکاسی

آموزش عکاسی پرتره و مدلینگ

دوره آموزش عکاسی پرتره و مدلینگ یکی از پرطرفدارترین کلاس‌های آموزش عکاسی است. معمولاً برای شرکت در این دوره بهتر است کار با دوربین عکاسی را بلد باشید. آشنایی با تنظیمات حرفه‌ای دوربین برای عکاسی در آتلیه و فضای باز اولین درسی است که در این کلاس آموزش داده می‌شود و بعد از آن شناخت انواع تجهیزات نورپردازی، تکنیک‌های عکاسی از صورت و بدن، اصول عکاسی پرتره گلامور، سبک‌های نورپردازی کلاسیک و … عنوان می‌شود. فراموش نکنید این دوره ترکیبی و از عکاسی پرتره و عکاسی مدلینگ است و از نظر اقتصادی شرکت در آن به صرفه است.

سرفصل‌های آموزش عکاسی پرتره

برای اطلاع از هزینه کلاس عکاسی پرتره و مدلینگ وارد شوید.

هزینه کلاس عکاسی

آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

این دوره به علاقمندانی پیشنهاد می‌شود که قصد دارند به طور مستقیم وارد شاخه عکاسی تبلیغاتی شوند و قصد ندارند دوره‌های آموزش مبتدی را بگذرانند. در دوره آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی ابتدا با دوربین و ساختار و مکانیزم کار آن آشنا خواهید شد. بعد از آن وارد مباحث شناخت لنز و نور خواهید شد. تمرکز بر عکاسی از اجسام مختلف با جنس و کیفیت متنوع و ارائه یک عکس تبلیغاتی هدف طراحی این دوره است.

سرفصل‌های دوره آموزش عکاسی تبلیغاتی

برای اطلاع از هزینه کلاس عکاسی صنعتی و تبلیغاتی وارد شوید.

هزینه کلاس عکاسی

آموزش عکاسی غذا

یکی از جذاب‌ترین دوره‌های آموزشی مخصوصاً در این روزها که بلاگرهای غذا فعالیت خوبی دارند، دوره آموزش عکاسی غذا است. آموزش عکاسی غذا جزو دوره‌های تخصصی آموزشگاه عکاسی دیدنگار به حساب می‌آید. اگر آشپز هستید و دوست دارید از خوراکی‌های خوشمزه خود عکاسی کنید، اما نمی‌دانید چطور آنها را به زیبایی عکاسی کنید، بهتر است در این دوره شرکت کنید. در کلاس عکاسی غذا با فوت و فن تکنیک‌های عکاسی از خوراکی‌ها آشنا خواهید شد و به سرعت وارد بازار کار م‌ی‌شوید.

سرفصل‌های دوره آموزش عکاسی غذا

برای اطلاع از هزینه کلاس آموزش عکاسی غذا وارد شوید.

هزینه کلاس عکاسی

آموزش تصویربرداری و نورپردازی

کلاس آموزش تصویربرداری و نورپردازی یک دوره حرفه‌ای برای کسانی است که به صورت جدی قصد ورود به دنیای ساخت تیزرهای تبلیغاتی یا فیلم‌ها کوتاه و … را دارند. در این دوره تصویربرداری در فضای باز و داخل استودیو با پرده کروماکی را آموزش می‌بینید. علاوه بر آن نورپردازی در شرایط مختلف، کادربندی، کار با تجهیزات حرکتی و لرزشگیرها و … از دروس کلاس تصویربرداری و نورپردازی است. اگر به دنبال کسب درآمد بالا در دنیای تصویربرداری هستید از شرکت در این دوره تخصصی غافل نشوید.

سرفصل‌های دوره آموزش فیلمبرداری

برای اطلاع از هزینه کلاس تصویربرداری و نورپردازی وارد شوید.

هزینه کلاس عکاسی

آموزش تولید محتوا

بی‌شک نام آموزش تولید محتوا را این روزها بسیار شنیده‌اید. حتی خیلی از افراد با هدف تولید محتوای تصویری وارد دنیای عکاسی می‌شوند. بسته به نوع محتوایی که قصد تولید آن را دارید، می‌توانید در دوره‌های مختلف عکاسی شرکت کنید. اما ما یک انتخاب هوشمندانه برای شما طراحی کرده‌ایم؛ کلاس آموزش تولید محتوا ! در این دوره با زیر و بم تولید محتوا نه تنها آشنا می‌شوید، بلکه در پایان دوره تسلط کافی برای به عهده گرفتن پروژه‌های تولید محتوا را کسب خواهید کرد. از آموزش عکاسی و … که بگذریم، انجام ادیت و کارهای گرافیکی، مونتاژ کلیپ و شناخت شبکه‌های اجتماعی از اهداف برگزاری این دوره است.

سرفصل‌های دوره آموزش تولید محتوا

برای اطلاع از هزینه کلاس تولید محتوا وارد شوید.

هزینه کلاس عکاسی

آموزش عکاسی نوزاد و کودک

آموزش عکاسی نوزاد و کودک از آن سبک‌هایی است که اگر صبر و حوصله زیادی داشته باشید، حتماً در آن موفق می‌شوید و به سرعت به درآمد می‌رسید. در این دوره فوت و فن‌های عکاسی از نوزاد آموزش داده می‌شود. از طراحی دکور و قنداق نوزاد برای عکاسی گرفته تا نورپردازی و کادربندی مناسب همگی در کلاس عکاسی نوزاد و کودک آموزش داده می‌شود.

سرفصل‌های دوره آموزش عکاسی نوزاد و کودک

برای اطلاع از هزینه کلاس عکاسی نوزاد و کودک وارد شوید.

هزینه کلاس عکاسی

آموزش فتوشاپ مخصوص بازار کار (پیشرفته)

کلاس آموزش فتوشاپ مخصوص بازار کار در سطح پیشرفته برگزار می‌شود. این دوره مناسب کسانی است که دوره‌های عکاسی را گذرانده‌اند و حالا قصد دارند عکس‌هایی که ثبت می‌کنند را به صورت حرفه‌ای ویرایش کنند. از آنجایی که کلاس آموزش فتوشاپ در 2 ترم برگزار می‌شود، شما به طور کامل صفر تا صد کار با نرم افزار را جهت ادیت و ویرایش عکس و ساخت مستندات گرافیکی را فرا می‌گیرید. اگر سبک عکاسی شما نیازمند ادیت حرفه‌ای هست، حتماً در این دوره شرکت کنید.

سرفصل‌های دوره آموزش فتوشاپ مخصوص بازار کار

برای اطلاع از هزینه کلاس فتوشاپ مخصوص بازار کار (پیشرفته) وارد شوید.

هزینه کلاس عکاسی

سوالات شما

خب تا اینجا سعی کردیم بهترین کلاس‌های آموزشگاه عکاسی در تهران را به شما معرفی کنیم. اما شاید هنوز نسبت به انتخاب دوره آموزش عکاسی احساس سردرگمی کنید و مردد باشید. بر اساس تجربه تعامل ما با شما عزیزان، همواره سوالات مشترکی پرسیده می‌شود که تصمیم گرفتیم به مهم‌ترین آنها پاسخ دهیم.

کدام کلاس آموزش عکاسی را انتخاب کنم؟

✅ ساده‌ترین جواب این است که به دنبال شاخه‌ای بروید که به آن علاقه دارید. اما اگر در شروع راه هستید ما به شما شرکت در دوره جامع عکاسی دیجیتال را پیشنهاد می‌کنیم تا ضمن یادگیری مفاهیم و اصول عکاسی، استعداد و علایق خود را بیابید و سپس وارد آموزش‌های تخصصی شوید.

چه دوربینی نیاز داریم؟

✅ شما برای عکاسی به صورت حرفه‌ای به یک دوربین DSLR نیاز دارید. در نظر داشته باشید که آموزش‌های عکاسی بر اساس ساختمان چنین دوربین‌هایی انجام می‌شود. برای تهیه دوربین می‌توانید پیش از شروع کلاس عکاسی با مشاوران و مدرسین ما در ارتباط باشید.

چه مباحثی آموزش داده می‌شود؟

✅ در هر دوره با توجه به سرفصل‌های تعیین شده مباحثی مرتبط با کلاس آموزش داده می‌شود. شما با گذراندن دوره‌های مقدماتی به کار با دوربین مسلط می‌شوید و بعد از شرکت در دوره‌های تخصصی، کاملاً با مباحث شاخه مرتبط آشنا خواهید شد.

کلاس آموزش عکاسی چقدر زمان می‌بره؟

✅ بستگی به دوره انتخابی شما دارد. معمولاً با توجه به سرفصل‌ها از دوره‌های 8 ساعته تا دوره‌های 36 ساعته متغییر است.

مدرک معتبر می‌گیرم یا نه؟

✅ بله! مدرک پایان دوره می‌گیرید. اما در صورت تمایل به دریافت مدرک معتبر و بین‌المللی شما بایستی با مسئولین آموزشگاه در ارتباط باشید و طی هماهنگی و پرداخت هزینه جداگانه مدرک دریافت خواهید کرد.

بعد از گذراندن دوره می‌توانم وارد بازار کار شوم و به درآمد برسم؟

✅ بله! اکثر دوره‌های آموزشگاه عکاسی دیدنگار به شکلی طراحی شده است که شما بعد از پایان دوره می‌توانید وارد بازار کار شوید. اما از دوره‌های تخصصی بازار کار غافل نشوید. رسیدن به درآمد تنها بخشی از موفقیت شما در عکاسی است. فراموش نکنید که یادگیری به روز و بالا بردن دانش عکاسی در زمینه‌های مختلف شرایط کسب درآمد را برای شما هموارتر می‌کند.

هزینه کلاس عکاسی در آموزشگاه دیدنگار

آموزشگاه عکاسی دیدنگار با هدف ایجاد بستری تخصصی و اقتصادی سعی دارد هنرجویان حرفه‌ای را سطح مبتدی به پیشرفته سوق دهد. همچنین آموزش نیروی کاربلد برای ورود به بازار کار و کسب درآمد از اهداف آموزشگاه است. با مراجعه به محل آموزشگاه و یا مشاوره با راهنمایان آموزشی می‌توانید سلایق و سطح دانش عکاسی خود را بسنجید و در بهترین کلاس‌های آموزشگاه عکاسی دیدنگار شرکت کنید.

نام دوره مدت دوره روز های برگذاری مبلغ
آموزش آموزش فشرده عکاسی دیجیتال 3 جلسه چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 2,500,000 تومان
آموزش دوره جامع عکاسی دیجیتال 16 جلسه شنبه و دوشنبه 3,800,000 تومان
آموزش وبینار آموزش موبایل گرافی 6 جلسه یکشنبه و سه شنبه 1,500,000 تومان
آموزش دوره ساخت تیزر (تصویربرداری و نورپردازی) 5 جلسه پنجشنبه‌ها 5,200,000 تومان
آموزش دوره عکاسی پرتره + مدلینگ 12 جلسه یکشنبه و سه شنبه 3,990,000 تومان
آموزش دوره عکاسی صنعتی و تبلیغاتی 8 جلسه چهارشنبه و پنجشنبه ها 3,800,000 تومان
آموزش دوره فتوشاپ ویژه بازار کار 6 جلسه جمعه ها 2,000,000 تومان
پکیج دوره مستر فتوگرافی فوتوموتو (پک کامل دوره) 1000 دقیقه فایل آموزشی پکیج (فایل) 4,900,000 تومان
آموزش عکاسی تخصصی از نوزاد و کودک 2 جلسه چهارشنبه و پنجشنبه 2,200,000 تومان

?

آکادمی دیدنگار مشتاقانه در انتظار شماست.

آموزشگاه فنی حرفه‌ای عکاسی دیدنگار : ۷۷۶۱۴۴۱۲  – ۰۹۳۸۶۵۷۵۰۳۴

[quform id="1" name="فرم مشاوره عکاسی جامع"]